مشکلات خریدن تردمیل های ارزان قیمت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 6 دی 1395 در ساعت 16 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر می خواهید از انجام دادن تمرینات هوازی نتایج بهتری بگیرید، بهتر است یک دستگاه با کیفیت بهتری تهیه کنید که دارای امکانات بیشتری نیز باشد که همین امر استفاده از آن را برای شما راحت تر و جذاب تر خواهد کرد.تمام ویژگی های تردمیل بر قیمت آن تاثیر می گذارد؛ خریدن تردمیل که قیمتی کمتر از 3 میلیون قیمت دارد، علی رغم ارزان بودن زیاد مقرون به صرفه نیست و با گذشت زمان دستگاه دچار نقص می شود و زودتر از آنچه که انتظار می رود به وسیله ای خارج از رده تبدیل خواهد شد.

همان طور که می دانید تردمیل دستگاهی است که کاربر باید به صورت روزانه و منظم استفاده شود و شاید چند نفر از اعضای خانواده بخواهند به صورت روزانه با تردمیل خانگی ورزش انجام دهند، پس باید تردمیلی بخرید که دارای استاندارهای جهانی باشد و شما بتوانید مدت زمان بیشتری برای شما کار کند و از آن استفاده کنند.

تردمیل های خانگی که بیش از 6 میلون تومان قیمت دارند، میتوان گفت که علاوه بر کیفیت و مزایایی که دارند، دارای کارآیی بیشتری نیز هستند و می توانند امکانات بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهند.دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود که با صرف هزینه بیشتر نتایج بهتری نیز با ورزش کردن با تردمیل بدست بیاورید.

موتور قوی

تردمیل هایی که قیمت بیشتری دارند، از موتور قوی تری نیز برخوردار هستند که ظرفیت وزن تحمل کننده دستگاه نیز بالاتر می رود. زمانی که تردمیل از موتور ضعیف تری برخوردار باشد، بعد از مدتی و به مرور زمان سیم کشی داخلی آنها دچار آسیب می شود.

شاید مشاهده کرده اید که با انجام دادن فعالیت زیاد با تردمیل بوی سوختگی به مشام می رسد که این امر نشان دهنده آن است که دستگاه نیم سوز شده یا بخش دیگری از دستگاه آسیب دیده است که باید هرچه سریع تر به آن رسیدگی شود و مشکل دستگاه را قبل از سوختگی کامل بر طرف کنید.تردمیل های گران قیمت تر معمولا دارای ابعاد بزرگتری نیز هستند، ولی در عوض کمتر دچار خرابی می شوند و کمتر به تعمیرات جانبی احتیاج پیدا می کنند.

سیم کشی دستگاه

وقتی که کاربر از تردمیل خود استفاده می کند، دستگاه از خود واکنش هایی نشان می دهد که باید موتور دستگاه در این حالت سخت کار کند و به مرور زمان سیم کشی داخلی تردمیل اگر ضعیف باشد، نمی تواند بار اضافه را بر روی خود تحمل کند و به دلیل فشار های زیاد وارده، دچار نقص و خرابی خواهد شد.به همین دلیل اساسی است که باید در هنگام خرید حتما به تحمل وزن تردمیل انتخابی خود توجه داشته باشید تا بتوانید با بهترین انتخاب خود مدت زمان بیشتری از تردمیلتان استفاده کنید و از ورزش کردن با آن لذت ببرید.

پردازنده

پردازنده های تردمیل اگر دارای کیفیت خوبی نباشند با کوچکترین فشاری که بر روی تسمه تردمیل وارد شود، دچار مشکل می شود و از خود واکنش نشان می دهد.وجود این پردازنده ها در تردمیل این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند راحت تر و روان تر روی تردمیل راه بروند یا بدوند.اما اگر این پردازنده ها دارای کیفیت خوبی نباشند، ارتباط میان دستگاه و تسمه به کندی انجا م می شود و کاربر با استفاده از تردمیل احساس تکان و لغزش زیادی بر روی دستگاه می کند.

قسمت های پلاستیکی

تردمیل های ارزان قیمت دارای موتوری ضعیف هستند که شیب دستگاه را نیز با اهرام کوچکی از جنس پلاستیک تنظیم شده که با گذشت زمان خراب می شود.وقتی کاربر از شیب تردمیل زیاد استفاده کند و به صورت مداوم آن را تغییر بدهد، زودتر این اتفاق برای دستگاه آنها به وجود می آید. عمر قطعات دستگاه های ارزان قیمت معمولا 2 سال است و بعد از گذشت این مدت زمان دستگاه نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کند.در صورتی که تردمیل های گران تر، تمام اهرامی که در آنها به کار گرفته شده است فلزی و با کیفیت بیشتری تهیه شده اند. در این نوع دستگاه ها نیز تنظیم شیب به سادگی انجام می شود و قطعات در آنها عمر بیشتری دارند.

اجزای سفت دستگاه

غلطک ها در تردمیل هایی که داررای قیمت بالاتری هستند، فلزی بوده و در مقابل خرابی و آسیب دیدگی های احتمالی مقاوم تر خواهند بود. در تردمیل های ارزان قیمت اهرام و غلطک ها معمولا پلاستیکی هستند و ممکن است برای آنها مشکلاتی از قبیل؛ چرخش، کاهش سایز و انحراف به وجود بیاید و کاربر خود را دچار مشکل بکنند.

تحمل وزن

همان طور که یاد آوری شد در هنگام خرید باید به میزان و توان موتور توجه داشته باشید تا بدانید که دستگاه تردمیل انتخابی شما تا میزان می تواند وزن کاربر را تحمل کند و کاربر به راحتی روی آن راه برود یا بدود بدون اینکه برای آن مشکلی به وجود بیاید. در تردمیل های ارزان قیمت معمولا این توانایی اندک است و اگر فرد سنگین وزنی بر روی تردمیل قرار بگیرد، دستگاه دچار سوختگی موتور می شود و دیگر قابل استفاه نخواهد بود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :