درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

امروزه تردمیل خانگی در بحث استفاده از دستگاه های هوازی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است؛ ما در این سایت تخصصی در مورد تردمیل خانگی، می کوشیم برندهای گوناگونی را که به ساخت این دستگاه مشغول هستند را به شما معرفی کرده و با توضیحات کامل در مورد هر دستگاه شما را در انتخاب کالای مناسب یاری کنیم.

این شرکت با تحقیقات گسترده در زمینه انواع دستگاه های هوازی خانگی از جمله تردمیل خانگی توانسته دستگاه های استاندارد را که با در نظر گرفتن علم بیومکانیک، ارگونومی، ایمنی تمرین، عمر مفید و قیمت مناسب تولید شده اند، شناسایی و وارد کشور ایران کند. اکنون ما نماینده فعال بسیاری از برندهای مشهور و معتبر همانند BH اسپانیا، Reebok انگلستان، توربوفیتنس تایلند و ... هستیم و افتخار می کنیم که می توانیم مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات ورزشی را در اختیار مشتریان خود قرار بدهیم.

فعالیت ما همواره بر مبنای مشتری مداری بوده و این اصل را تکریم می کنیم. رسیدگی به هر گونه گزارش نقص، ارائه گارانتی معتبر و پاسخ گویی سریع از عمده فعالیت های ما به شمار می آید. تردمیل خانگی دستگاهی است که برای کاهش وزن، تناسب اندام، چربی سوزی و سلامتی بیشتر به کار می رود؛ ما در این سایت تخصصی با ارائه مطالب جدید، مقالات، برنامه های ورزشی، اخبار و ... مشتریان خود را در راه رسیدن به هدفت خود حمایت و یاری می کنیم و همواره در کنار شما خواهیم بود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :